30 Kasım 2008 Pazar in

ve başlıyoruz..yoksa çoktan başladık mı?

yarın yeni bir zaman dilimi başlıyor benim için yeni ve hiç tanımadığım türden birşey yanımda kimse olmadan finlandiyayı turlamam bir dereceydi sırtımda dağcı çantası kulağımda ipod elimde fotoğraf makinesi yağmura rağmen aldırmadım...tallinnden helsinkiye botla kim derdi kendi başına geleceksin üzerine bir de tren bileti alcaksın..herneyse yaa bu şoku atlattım..şuan yeni bitirdiğim bir planın ağırlığını bu yazı ile atmak istiyorum..
detaylardan bahsedelim biraz çünkü her anı kazımak istiyorum avrupada kendi başıma yapacağım iilk gezi..
frankfurttan-berline saat 9 gibi berlin boxpox hotelimize giris yapacağız..aksam tv tower ve east side museum a gidelim diyoruz belki checkpoint charlieyede uğrarız.. bilemiyorum..
ertesi gün metroya ihtiyac duymadan sehrin gobeginde olan otelimizin konumunun sağladığı olanaklardan yararlanarak tüm müzelere parlemento binalarına girip çıkmak istiyoruz:Daksama gs kampını ziyaret edebiliriz gerçi berlinde türk çok ne derece şanslı oluruz bilmiyorum ama futbol hakkında şanslı olduğuma inanıyorum otelede girerim zannederim çünkü türke benzemiyorum..şeytan diyor al bir mini etek stiletto iddalı bir giris yap otele alınman garanti olsun..tabi seytan beni bu kadar kolay gaza getiremez:D
berlin licteiber den 4.54 te prag a aktarmasız olarak trenle yola çıkıyor ve prag holesvoice de 9.18de oluyoruz ilk işimiz politickych veznu daki istanbul kebabı bulup çantalarımızı bırakmak:)
tabi pragdan parise tren rezervasyonumuzu yaptırmayı unutmamalıyız zira 14 saatlik yol ve gece gidecegiz yatak şart:):)prag-holesvoice den paris north a 16:36 da yola çıkıyoruz paris north da 9:14 te oluyoruz sabah yahya abinin kuzenleri bizi karşılayacak çocugu tanımam izzet teker diye bir çocuk allah razı olsun diyoruz:)ve bize eifel çevresinden otel bulacaklar kahvaltımızı onların evinde yaptıktan sonra..ilk gün paris turu sein nehrini turalama eifele çıkma işte kuzeyini güneyini louvreyi ünlü klise notre dame e keşif turu.. ardında akşamada bir program bulurum belki gider moulin rouge giremesekte önünde foto çektiririz...christmukkah yakınları olduğu için ortam şenlik olacak oyüzden mutluyuz..ertesi gün disneyland saat 8 e kadar sonra yine pariste turalarız belki bir kafeye gider otururuz bilemiyorum..gece klübü rock bar bilmem ne belki belki..
6 aralıkta paris nord dan 6:55 treni ile bruksell midiye varıyoruz 8:17de yahya abi bizi karsiliyor..o nereye gotururse ordayız:)aklımda tabiki şu ufacık dev isimli heykel işeyen çocuk var ama:D:Dinsan müzesi bruksele yeni gelmis merak etmiyor degilim..cikolata almadan da ayrılmayacagim tabi..
brukselden merkez istasyondan amsterdama yol alacagiz ondan sonrası henüz planlanmadı..yapınca anlatırım..ama amsterdam hakkında tek bildiğim şey ruhumla en çok bütünleşen şehir olması çok eğleneceğim çok otlu kekler çaylar ve şekerler arasında..

1 Comment So Far:

Adsız dedi ki...

[url=http://pittsburghmom.com/members/Pokimon2010/default.aspx/][img]http://i048.radikal.ru/0910/57/9a759e833d4a.jpg[/img][/url]

10606 movies of scant DVD status

We have thousands of the hottest movies you've been waiting to ready for! And they're now convenient in Hi-Def!
These movies are playable on most viewing devices including iPod, PDA (HandHelds), PC, DVD & DivX players.
There are definitely no limits. Download as much as you penury with incredibly gamy speeds. No additional software is required!
Really click on a identify with, download a movie and watch it on your favorite player.

[size=4][url=http://pittsburghmom.com/members/Pokimon2010/default.aspx]Sign Up[/url] today and forget about buying or renting DVDs offline. [/size]


[url=http://movies.aoaoaxxx.ru/][img]http://s43.radikal.ru/i102/0910/9e/0ff505c137e0.jpg[/img][/url]

[url=http://pittsburghmom.com/members/Pokimon2010/default.aspx][b]TOP 40 BEST Movies:[/b][/url]
Far Cry
Stone of Destiny
American Crime, An
Bat*21
Beyond the Law aka Fixing The Shadow
Mamma Mia!
Chronicles of an Exorcism
Cinderella III: A Twist in Time
Horrible
Journey to the Center of the Earth
One Eight Seven
It Came from Outer Space
Monsters vs. Aliens
Carlito's Way: Rise to Power
Half Light
Last Castle, The
Rat Race
Boomerang
Bugsy Malone
Anderson Tapes, The
Arranged
Meltdown
Perfume: The Story of a Murderer
Shakespeare in Love
Friends with Money
Hocus Pocus
Hounddog
Longest Yard, The
Man Without a Face, The
Murder Is Announced, A


[url=http://navaly.org/members/klimperehodov7.aspx]Showtime [/url]
[url=http://mauiview.com/upperbay/members/sajfuddinpamfi.aspx]Cashback [/url]
[url=http://ucnow.ru/members/patrikijamvros.aspx]Paths of Glory [/url]
[url=http://notradical.com/members/aminadimkin51.aspx]Helter Skelter [/url]
[url=http://ivoroling.nl/members/abdulvahidgli.aspx]Beer Wars [/url]
[url=http://tamerfarag.com/members/nuzarprohorenk.aspx]Finding Forrester [/url]
[url=http://mauiview.com/upperbay/members/sajfuddinpamfi.aspx]Steel Dawn [/url]
[url=http://community.v2home.co.uk/members/rashidaashukin65.aspx]Killing Fields, The [/url]
[url=http://labnet.cc.isel.ipl.pt/members/ilijatrepov21.aspx]Becket [/url]
[url=http://forums.quark.com/members/fridaljakov54.aspx]Brave One, The [/url]